1

Zdivočelé gangy zastupitelské

Témata: ,

Státní zástupce podal k soudu obžalobu na Alenu Vitáskovou. Předsedkyně Energetického regulačního úřadu se podle něj dopustila trestného činu zneužití pravomoci a porušení povinnosti při správě cizího majetku, když zaměstnala bývalou nejvyšší státní zástupkyni Renatu Veseckou a vyplácela ji mzdu.

Řešit tuto lapálii žalobou je mírně řečeno v rozporu se zdravým rozumem. Jsem zvědav, jestli státní zastupitelství bude stejně horlivé při zřetelném dotačním podvodu se sazbou kolem deseti let, jehož rozhodujícím účastníkem je jeden z členů vlády.

Čtěte také: Státní zástupce podal obžalobu na šéfku ERÚ Vitáskovou

Policie začala vyšetřovat dotaci pro Babišovo Čapí hnízdo

Echo Media připravuje službu zaměřenou na mediální monitoring. Projekt, jehož spuštění se plánuje 1. února, bude zahrnovat i krátké autorské glosy na aktuální témata.

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.