2 Křišťálová Lupa

Echo24.cz získalo nominaci na Křišťálovou Lupu. Děkujeme

NOVÉ

Témata:

Vážení čtenáři, zpravodajský deník Echo24.cz byl díky vašim návrhům znovu nominován na cenu českého internetu Křišťálová Lupa v kategorii zpravodajství. Za vaše hlasy děkujeme. Echo24.cz můžete dále podpořit a hlasovat i ve finále soutěže o nejlepší projekty na českém internetu. Hlasování probíhá zde.

I díky vaší podpoře se náš web od svého založení objevil již několikrát v top desítce zpravodajských serverů. V roce 2015 získal šesté místo a v roce 2014 osmé. V roce 2014 rovněž získal třetí místo v kategorii projekt roku.

Věříme, že toto umístění svědčí o kvalitě a popularitě našeho serveru. Za to děkujeme zejména vám čtenářům. Bez vaší neustálé podpory by fungování našeho deníku i Týdeníku Echo nešlo.

Hlasování v soutěži probíhá do 2. listopadu. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu 2017.

Pro Echo24.cz můžete hlasovat ZDE


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.