1 Summit v Minsku

Nervózní Vladimir Putin zlomil v Minsku vzteky tužku

, NOVÉ

Ruský prezident Vladimir Putin byl při jednání o ukrajinském konfliktu tak rozčílený, že si náladu vybil na tužce. Psací potřebu zelené barvy zlomil a dokázal přitom zachovat tvář pokerového hráče. Videozáznam se objevil v noci na sociálních sítích.    

Na záznamu si Putin s tužkou pohrává a v dalším okamžiku se na ní zamračeně podívá. Když se záběr přiblíží, psací potřeba je na dva kusy. Na video se můžete podívat zde. Ruský prezident s kvůli incidentu stal terčem vtipů fanoušků na sociálních sítích.

Stejná nehoda se stala také bývalému ukrajinskému prezidentovi Viktoru Janukovyčovi. Na tiskové konferenci v únoru 2014 ho ovládla frustrace a zlomil pero.

Čtěte také: Porošenko: Ruské podmínky dohody byly neakceptovatelné

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.