1 UVNITŘ VIDEO

Bez výsledku? ČSSD hledalo s Babišem programovou shodu

ŽIVĚ

Témata: , , , , ,

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) jednal s nově zvolenými představiteli ČSSD Janem Hamáčkem a Jiřím Zimolu. Jan Hamáček po schůzi novinářům sdělil, že tématem byl programový průnik stran, nad nímž budou uvažovat do další schůzky, která proběhne v příštím týdnu. Zároveň odmítl případnou podporu od SPD.

Čtěte dále: „Snaží se zbavit nepohodlných osob.“ Babiš staví na hlavu zákon o státní službě

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.