1 Bezruký útočník

Bezruký malíř obviněn z pobodání, nůžkami napadl turistu

, NOVÉ

Témata: ,

Pouliční malíř Jonathan Crenshaw na floridské Miami Beach údajně dvakrát bodl jiného muže nůžkami. Kuriózní však je, že Crenshaw je bezruký. Malíř tvrdí, že jej turista napadl první. Ten něco takového popírá. O případu informuje Miami Herald.

Crenshaw měl mladého turistu z Chicaga, Cesara Coronada, pobodat nůžkami poté, co se jej turista zeptal na cestu. Nůžky si měl chytit chodidly a dvakrát jej bodnout do levé ruky. Alespoň tak to popsal Coronado. Crenshaw však něco takového popírá a tvrdí, že jej turista napadl první; měl jej praštit do hlavy. Poté z místa utekl. Policisté následně našli krvácejícího Coronada a Crenshawa chytili v jedné z okolních ulic.

Samotný bezruký malíř, který váží pouhých 90 liber, tedy zhruba 40 kilogramů, je v okolí Miami Beach poměrně známou postavou. Do podvědomí okolí vstupuje nejen svým postižením či malováním, ale také poměrně dlouhým seznamem přestupků a také tím, že byl několikrát zatčen. Na jeho záznamu je například mnoho případů vandalismu, opilství, ale také několikanásobné fyzické napadání policistů či hasičů. Nyní je obviněn z ublížení na zdraví a čeká jej soudní slyšení.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Skupina útočníků brutálně zmlátila muže, považovala jej za pedofila

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.