1 Nová bondovka

Ještě naposledy se stanu Bondem, potvrdil Craig

, NOVÉ

Témata: ,

Roli Jamese Bonda si v příštím díle opět zahraje britský herec Daniel Craig, oznámil to v úterý večer v americké televizní show The Late Show. Nové dobrodružství agenta jejího veličenstva by se mělo v amerických kinech začít promítat 8. listopadu 2019.

Moderátor The Late Show Stephen Colbert Craiga zeptal, zda ztvární postavu britského tajného agenta. „Ano,“ odpověděl Craig a vyvolal tak silný aplaus publika. Craig si roli Bonda zopakuje již po páté, víckrát tuto roli hráli pouze Sean Connery (šestkrát) a Roger Moore (sedmkrát). Pierce Brosnan, po kterém Craig roli převzal, si ji zahrál čtyřikrát.

Na otázku, zda se po pětadvacáté bondovce objeví ještě v nějaké další, ale 49letý Craig odpověděl zamítavě. Už po posledním filmu Spectre přitom britský herec tvrdil, že by si raději podřezal žíly, než aby agenta Jejího Veličenstva opět hrál. Později svůj výrok označil za důsledek vyčerpání po natáčení.

Napsáním scénáře k pětadvacáté bondovce byli opět pověřeni Neal Purvis a Robert Wade, kteří jsou podepsáni již pod filmy Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre. V Bondově vlasti, Spojeném království, a ve zbytku světa včetně Česka proběhne premiéra nového snímku „tradičně“ o něco dříve než ve Spojených státech, tvůrci to uvedli již na konci července.

O tom zda si Craig roli Bonda zopakuje se dlouho spekulovalo. Ačkoli dlouholetá producentka akční série Barbara Broccoliová už na počátku července oznámila, že bude Craig hrát agenta Jejího Veličenstva i v příštím snímku, v prohlášení, které na konci července zveřejnily produkční společnosti Metro-Goldwyn-Mayer a Eon Productions nebylo o herci ani zmínka.

Čtěte také: Univerzita vypouští z učebních osnov nejstarší erotický román světa

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.