1 Televize

Seznam TV zavádí nový fotbalový pořad. Angažovala i komentátora Jaromíra Bosáka

, NOVÉ

Témata: , ,

Seznam TV rozšiřuje své sportovní pořady. Novinkou bude talk show s názvem Jiná liga, ve které budou moci diváci vídat i fotbalového experta České televize (ČT), který bude nově pracovat pro obě televize. Nový bude také pořad Top fotbal živě

Televize již minulý týden představila novinku talk show Jiná liga. Hlavní postavou pořadu by měl být dlouholetý fotbalový komentátor ČT Jaromír Bosák. Ten do Seznamu neodchází z ČT úplně, bude pracovat pro obě televize, potvrdila deníku Echo24 mluvčí ČT Karolína Blinková.

Úplnou novinkou je ale pořad Top fotbal živě. „Jaromír Bosák poprvé nastoupí do hlavní sestavy 16. února od 18:00 hodin v pořadu Top Fotbal živě, ve kterém bude společně s kolegy Jindřichem Šídlem a Luďkem Mádlem rozebírat zápas Hertha Berlín – Werder Brémy. Diváci se mohou těšit i na speciálního hosta, trenéra české reprezentace Jaroslava Šilhavého,“ sdělila v tiskové zprávě mluvčí TV Seznam Hana Holubová.

Čtěte také: ANO se nepřipojí ke kritice KSČM a SPD. Podpoří výroční zprávy České televize

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.