1 volby do sněmovny

Pět rozhovorů se stranickými lídry: Bartoš, Bělobrádek, Fiala, Kalousek, Zaorálek

, NOVÉ

Témata: , , , , ,

Týdeník Echo přinesl v posledním vydání pět rozhovorů s lídry stran, které ve volebním souboji budou hrát větší či menší roli. Nyní si rozhovory s Ivanem Bartošem, Pavlem Bělobrádkem, Petrem Fialou, Miroslavem Kalouskem a Lubomírem Zaorálkem můžete přečíst i na serveru Echo24.

Fiala: Těžce nesu, když se drolí hlasy pro pravici

Lídr ODS Petr Fiala v rozhovoru s Danielem Kaiserem mluví například o tom, že ODS neodmítá euro a dobrý výsledek pro ně bude zisk minimálně 10 % hlasů.

Zaorálek: Vláda silné ruky? Je nebezpečné o tom jen uvažovat

Petr Holub si s volebním lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem povídal hlavně o stěžejním bodu kampaně sociální demokracie, o levné práci. Zaorálek také vysvětlil, proč je podle něj odchod z EU sebevražedný krok.

Bartoš: Dávno nejsme strana pro mladé a IT magory

S lídrem Pirátů Ivanem Bartošem mluvila Lenka Zlámalová. Bavili se spolu třeba o tom, co pro ně jako pro liberální stranu, znamená pojem liberál a že typický volič Pirátů nemusí mít dredy.

Kalousek: To by bylo, aby se na vás něco nenašlo

Miroslav Kalousek (TOP 09) v rozhovoru s Petrem Holubem zase varuje před nebezpečím konce demokracie v České republice. Podle Kalouska pak přijde autokracie a vláda pevné ruky, což může vést ke snížení kriminality a zvýšení bezpečnosti. Ale na úkor svobody.

Bělobrádek: Nejít do vlády může být alibismus

Předseda nejmenší vládní strany KDU-ČSL Pavel Bělobrádek v rozhovoru s Danielem Kaiserem zejména rekapituluje svou účast ve vládě s ČSSD a ANO. Mluví o tom, co se lidovcům podařilo prosadit, ale i dotacích pro Agrofert.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.